Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

ŠIPERKA - ŠTĚŇÁTKA - VRH A *22. 4. 2015

Štěňátka z našeho prvního - A - vrhu jsou temperamentní, sociální, zdravá, sebevědomá, kontaktní zvířata s typickým šiperčím exteriérem a povahou. Žijí coby společníci u aktivních a sportovně založených majitelů.

22. 4. 2015 SISINKA přivedla na svět tři překrásná štěňátka

(2 holčičky/1 pejska)!

FOTOGALERIE ŠTĚŇÁTEK JE ZDE!

PLUTO TAIEN "Víňa"

Pro Víňu jsme se rozhodli pro jeho přátelskou vyrovnanou povahu, temperament a zdraví. Je to pes s obdivuhodnou výdrží, smyslem pro legraci a zábavu. Své páníčky moc rád doprovází na túrách, zcestoval už velkou část Evropy, je to výborně sociální a tolerantní pes. Miluje lidi a má krásný vztah k dětem.

Pokud jde o exteriér, je Víňa kompaktní elegantní pes, typický představitel plemene, s krásně modelovanou hlavou, tmavýma očima, výborným osrstěním a velmi pěknou mechanikou pohybu. Skus nůžkový, plnochrupý. Luxace patelly negativní.

Co o něm říkají majitelé:

Víňa je chlapák každým coulem. Velmi hravý, nikdy nevynechá žádnou kulišárnu. Na zahradě hlídací, doma mazlící. Je to nejhodnější pes na světě, od dětí se nechá tahat za uši a při tom jen vrtí ocáskem, nikdy ho nic nerozhází a má skvělý vztah k lidem a super povahu.

AIMY JALU KAVAR "Sisinka"

Sisinka je temperamentní, sebevědomá, stále veselá a aktivní fenka. Miluje děti, výlety, rodinný život, moc ráda se mazlí a dostává pamlsky - je ohromně snaživá a učenlivá. Vzhledem malý pejsek, uvnitř ale s obrovským srdíčkem, prostě pravý ovčák.

Exteriérově je Sisinka souladně a typicky stavěná fenka s výborně modelovanou hlavou, tmavýma očima, výborným předhrudím i hrudníkem, výbornou horní i spodní linií, výbornou mechanikou pohybu. Skus nůžkový, plnochrupý. Luxace patelly negativní.

Rodokmen štěňátek z A vrhu najdete ZDE.

TOPlist